از ما بپرسید

قبل از خرید سامانه پیامک به چه نکاتی باید توجه کرد؟

اگر شما قصد خرید بهترین پنل پیامک را دارید و نمی‌خواهید بعد از خرید سامانه پیامک به هیچ قیمتی پشیمان شوید پس لازم است که قبل از خرید به نکات زیر توجه کنید.داشتن برخی از ویژگی‌ها اساس و لازمه یک پنل اس‌ام‌اس مناسب می‌باشد که باید قبل از خرید سامانه پیام کوتاه به آن توجه کرد. در ادامه توضیحی درباره راهنمای خرید پنل اس ام اس خواهیم داشت.

نسخه آزمایشی سامانه پیامک را مشاهده کنید

یک پنل پیامک معتبر باید امکان مشاهده دمو و بازدید امکانات سامانه پیامکی را قبل از خرید پنل اس ام اس ارائه دهد، تا بعد از آن‌که مطمئن شدید تمامی امکانات مورد نظر شما در سامانه پیامک وجود دارد با خیال آسوده اقدام به پرداخت نمایید.

فایل آموزش کار با سامانه پیامک را دریافت کنید

اکثر محصولات فیزیکی همراه خود دفترچه راهنما دارند تا کاربر قبل از استفاده از محصول دفترچه راهنما را مطالعه نماید و بعد از آنکه از تمام ویژگی ها و امکانات محصول آگاهی پیدا کرد با خیالی آسوده شروع به کار کند.

پشتیبانی

اگر قصد شما تهیه بهترین پنل اس ام اس مخابرات است، پشتیبانی از کاربران پنل پیامکی یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید.

همانقدر که گارانتی در محصولات فیزیکی مهم است پشتیبانی نیز در ارائه خدمات پیامکی مهم است، البته بخاطر بیاورید که شما همیشه دنبال گارانتی اصلی محصول هستید پس باید حواستان به پشتیبانی واقعی باشد.

حتما توجه داشته باشید که شرکت ارائه دهنده سامانه پیام کوتاه شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه و ایمیل داشته باشد که در صورت بروز مشکل بتوانید به راحتی با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.

پنل اس ام اس رایگان؛ آری یا نه؟

سوالی که ممکن است برای شما نیز به وجود بیاید این است با وجود این همه پنل اس ام اس رایگان، چرا باید برای خرید پنل اس ام اس هزینه پرداخت کنم؟ بسیاری از افراد حقیقی، پنل اس ام اس رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند و ادعا می‌کنند که در برابر پشتیبانی و خدمات هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نمی کنند!

اگر اهمیت محرمانگی اطلاعات مشتریانتان، کیفیت ارسال اس ام اس و پشتیبانی برای شما اهمیت دارد، پنل پیامک رایگان را فراموش کنید.

اجازه دهید موضوع سامانه پیامک رایگان را شفاف و همه‌جانبه بررسی کنیم. شاید یک فرد عادی متوجه این موضوع نباشد اما ما که در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی سر رشته داریم، می‌دانیم پشتیبانی برای هر شرکتی بابت حقوق کارمند، اجاره و... هزینه دارد.

ما زیاد دیده‌ایم که پنل اس ام اس رایگان بعد از شش ماه نابود شده‌ است و شاید شما هم چنین تجربه‌ای داشته باشید که پنل اس ام اس شما با مبلغ زیادی شارژ یک شبه نابود شده است و هیچ دسترسی به پشتیبانی آن شرکت نداشته باشید. 

خیلی از افراد در مورد پنل اس ام اس مخابرات سوال می‌پرسند و می‌گویند آیا بهتر نیست به مخابرات مراجعه کنیم و سامانه پیامکی از مخابرات بگیریم؟

جالب است بدانید مخابرات ارسال پیامک تبلیغاتی را به شرکت‌های زیر مجموعه دولتی یا نیمه دولتی مانند: مگفا، رهیاب، آتیه و … واگذار کرده‌اند و هدف اصلی این شرکت‌ها ایجاد بستر ارسال پیامک برای شرکت‌های پنل پیامکی است و شرکت مخابرات ایران، سامانه پیامکی عرضه نمی‌کند.

اگر هنوز برای انتخاب شرکت پنل پیامک سوالی در ذهن شما باقی مانده است، صمیمانه پیشنهاد می‌کنیم  با مشاوران ما جهت راهنمایی بیشتر با شماره 02191306993 تماس بگیرید.