دنا پیام

 

سامانه پیامکی دنا پیام

دنا پیام کاملترین سامانه (ارسال پیامک) در ایران می باشد که با گستردگی زیر ساخت های مخابراتی توانایی ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی شما بصورت آنلاین برای انبوهی از مخاطبین تلفن همراه را فراهم میکند

دنا پیام یک نام آشنا برای افرادی است که تا به حال نیاز به ارسال پیامک انبوه داشته اند. پنل ارسال پیامک انبوه دنا قابلیت های ویژه ای داشته و این موضوع باعث شده تا از بین سایت های بسیار زیادی که وجود دارد، دنا گوی سبقت را از سایر رقبا ربوده و مشتریان را به سمت خود جذب کند.
دنا پیام یکی از محبوب ترین سامانه های فروش پنل پیامک انبوه است. سامانه دنا دارای قابلیت های بسیار زیادی بوده که در این مطلب به معرفی کامل خدمات، ویژگی ها و سایر موارد لازم در خصوص این سامانه خواهیم پرداخت. دنا پیامک سامانه ای ایده آل و بسیار کاربردی برای ارسال پیامک انبوه با استفاده از روش های مختلف جستجوی مخاطبین پیامک است. سامانه دنا امکانات ویژه ای داشته که برای هر کاربر می تواند جذاب و مفید باشد. در ادامه به طور مفصل با این امکانات آشنا خواهیم شد.
دنا پیام توانسته مشکل ارسال پیامک از طریق سیم کارت شخصی را برطرف نماید. معمولا اگر در طول روز بیش از ۲۰۰ پیامک توسط سیم کارت شخصی ارسال شود، اپراتور مربوطه آن را مسدود می کند. این در حالی است که پنل ارسال پیامک دنا هیچ گونه محدودیت خاصی برای ارسال پیامک انبوه ندارد و هر چه تعداد دریافت کنندگان پیامک بیشتر شود، هزینه ارسال پیامک نیز کاهش می یابد. بدین ترتیب هر چقدر به تعداد دریافت کنندگان پیامک افزوده شود، ارسال پیامک انبوه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه خواهد شد.

مزایای پنل پیامک انبوه دنا پیام
فعال سازی پنل پیامکی در کوتاه ترین زمان ممکن
یکی از مزایای اصلی پنل پیامک انبوه دنا پیام این است که پس از ثبت سفارش از سوی کاربر، کارشناس مربوطه آن را پیگیری کرده تا در مدت زمان کوتاهی این سامانه برای کاربر فعال شود. بدین ترتیب افرادی که می خواهند سریع از پنل پیامک خود استفاده کرده و پیامک انبوه ارسال نمایند، می توانند از سامانه پیامک انبوه دنا پیام استفاده کنند.

جامع و به روز بودن بانک شماره
از دیگر مزایای پنل پیامک انبوه دنا پیامک می توان به جامع بودن بانک شماره آن اشاره کرد. بانک پیامک دنا به روز بوده و تقریبا نیاز هر فرد یا مجموعه ای را براورده می کند. بانک شماره دنا کشوری بوده و می توان بر اساس استان، شهر، منطقه، محله، اصناف مختلف، افراد با سن و جنسیت متفاوت، نوع اپراتور و… برای ارسال پیامک از آن بهره برد.
اعتبار مادام العمر پنل ها
یکی از مزایای جالب پنل پیامک دنا پیام، عدم وجود تاریخ انقضاء و مادام العمر بودن این پنل ها است. پکیج هایی که برای مشتریان از سوی دنا پیام تعریف شده، تاریخ انقضاء نداشته و در اصطلاح life time License هستند. بدین ترتیب افرادی که درخواست خرید این پنل ها را داده اند، تا هر وقت که تمایل داشته باشند می توانند از این پنل های استفاده کنند.
ارسال پیامک به بلک لیست یا لیست سیاه
امروزه شرکت مخابرات امکانی را برای کاربران فراهم نموده تا از دریافت پیامک های تبلیغاتی معاف شوند. این خدمات با وجود مزیت های فراوان، برای افرادی که پیامک انبوه ارسال کرده بی فایده بوده و ضررهایی هم به دنبال دارد. دنا پیام در پنل های مختلف این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا بتوانند حتی به لیست سیاه مخابرات پیامک تبلیغاتی ارسال کنند.
پشتیبانی ۲۴ ساعته
هر خدماتی نیاز به داشتن پشتیبانی بوده و بدون داشتن حمایت قوی از سوی ارائه دهنده خدمات، نمی توان استفاده مناسبی از خدماتی همچون پل ارسال پیامک انبوه داشت. داشتن پشتیبانی قوی کمک می کند تا در صورت بروز هر گونه مشکل و یا به وجود آمدن سوال، سریع آن را حل کرد.
ضمانت بازگشت وجه
از دیگر مزایای ارسال پیامک انبوه توسط پنل دنا پیام، امکان بازگشت وجه تا ۷ روز است. هر دلیلی که برای پایان همکاری قبل از پایان ۷ روز وجود داشته باشد، پذیرفته شده و وجه پرداختی نیز برگشت داده می شود. بدین ترتیب همه افراد با اطمینان خاطر می توانند از پنل های پیامک انبوه دنا پیام استفاده نمایند.
ارسال پیامک انبوه بر چه اساسی انجام می شود؟
روش های مختلفی وجود داشته تا بتوان تبلیغات هدفمندی را از طریق ارسال پیامک انبوه انجام داد. پنل پیامک انبوه دنا پیامک این امکان را فراهم کرده تا بتوان گزینه های مختلفی را برای ارسال هدفمند پیامک انبوه انتخاب کرد. بهتر است چگونگی ارسال پیامک بر اساس نیاز هر فرد یا مجموعه انتخاب شود. مواردی که بر اساس آنها ارسال پیامک انبوه انجام می گردد، به شرح زیر می باشند.
ارسال پیامک انبوه بر اساس کد پستی
ارسال پیامک انبوه بر اساس شماره موبایل مشاغل مختلف
ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل google map
ارسال پیامک از طریق دکل BTS
اهداف استفاده از پنل پیامک انبوه دنا پیام
جذب مشتری جدید
با توجه به اینکه می توان از یک بانک شماره جامع بهره مند شد، این امکان فراهم است که تبلیغات هدفمند و هوشمند انجام داد. بدین ترتیب می توان با کمک تبلیغات از طریق پنل پیامک انبوه دنا پیام، تعداد مشتریان یک کسب و کار بزرگ یا کوچک را با فعالیت محلی یا در سطح کشور و همچنین بین المللی را افزایش داد. پیامک یکی از معتبر ترین پر بازده ترین روش ها برای تبلیغات و جذب مشتری است. با توجه به مشاهده روزانه گوشی همراه توسط هر فرد، تاثیر گذاری پیامک تبلیغاتی بسیار زیاد می باشد.

جامعه هدف دنا پیامک
ارتباط با مشتری
یکی از روش های وفادار کردن مشتریان خود، ارتباط با مشتری است. بهتر است هر چند وقت یک بار از طریق پیامک با مشتریان خود در ارتباط بوده تا وی از ارائه خدمات و یا محصولات جدید و همچنین فعالیت مداوم شما در این عرصه مطلع باشد. بدین ترتیب در صورتی که به محصولات یا خدمات شما نیاز پیدا کند، سراغ کسب و کار شما آمده و از محصول یا خدمات شما استفاده می کند. بدین ترتیب با استفاده از پنل پیامک انبوه تبلیغاتی، می توان اطلاع رسانی دقیق به مشتریان را انجام داد و آنها را وفادار کرد.
تعامل با مشتری
داشتن تعامل با مشتری باعث می شود تا همیشه نام برند شما در ذهن او بماند. به یاد داشتن نام برند شما از سوی مشتری می تواند به صورت ناخودآگاه اورا در صورت نیاز به سمت شما بکشاند. بدین ترتیب می توان از طریق پنل پیامک انبوه دنا پیام با مشتریان خود ارتباط تعاملی برقرار کرد. نظر سنجی می تواند یک نمونه بارز از ارتباط تعاملی با مشتری باشد. برگزاری آزمون یا مسابقه از دیگر روش ها برای ایجاد تعامل با مشتری محسوب میشود .