دنا پیام

دناپیام

سامانه جامع پیامک دنا پیام
پیامک متنی یک راه آسان، ارزان و جذاب برای ارتباط گیری با مشتریان و همکاران است.

همچنان ، ارسال انبوه پیامک متنی یکی از سرویس‌های پرکاربرد برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و افرادی است که می‌خواهند خدمات و محصولات‌شان را با کمترین هزینه ارائه نمایند. 

پیامک ، پیام کوتاه و یا SMS نه آنقدر مثل تبلیغ در رسانه ملی، رسمی است و نه آنقدر مثل تبلیغ در شبکه‌های ارتباطی اینترنتی غیر رسمی است.

با توجه به هزینه اندک تبلیغات پیامکی نسبت به سایر روشهای موجود یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما استفاده از سامانه های ارسال و دریافت پیام کوتاه یا همان پنل SMS است.

در واقع پنل نرم افزاری تحت وب است که پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد محیط آن خواهید شد.

 دنا پیام کاملترین سامانه پیامکی در ایران می باشد که با گستردگی زیر ساخت های مخابراتی توانایی ارسال پیامک تبلیغاتی وخدماتی شما به صورت همزمان برای انبوهی از مخاطبین تلفن همراه را فراهم کرده است.

دناپیام با سال‌ها تجربه در زمینه سامانه پیام کوتاه و با ایجاد سامانه اختصاصی دنا پیام، آماده‌ی ارائه تمامی خدمات در زمینه پیام متنی از قبیل پیام تبلیغاتی و خدماتی می‌باشد.

پنل نمایندگی پیامک و پیام صوتی به شما این امکان را میدهد که بتوانید به صورت ریبرندینگ فعالیت داشته باشید و با خیالت آسوده درآمد میلیونی کسب کنید. ما خودمان یک روزی مثل شما بودیم, شما هم میتوانید.

"عید ما، بعد از شکست کرونا" چند روز دیگه عید نوروز از راه می رسه و ایران، هنوز درگیر بیماری فراگیر و مرگبار کروناست. نگرانی جدی اینه که بخشی از مردم در روزهای عید قرنطینه خانگی رو رعایت نکنن و به دید و بازدید برن و ناگهان با شیوع وحشتناک تر کرونا در کشورمون مواجه بشیم اون موقع دیگه حتی امکانات پزشکی کشور نیز جوابگو نخواهد بود و آخرین نوروز قرن، به یک فاجعه انسانی تبدیل می شه پیشنهاد میشه این عید رو از طریق تلفن و اینترنت با همدیگه در تماس باشیم و به دیدار کسانی که دوستشون داریم نریم.

بدونیم که این عید بر خلاف همه هزاره های گذشته، دوست داشتن در ندیدنه و عید دیدنی و سفر یک ظلم بزرگ.

"عید ما بعد از شکست کرونا" 

این رو شعار خود قرار بدیم و یک قرار ملی بگذاریم که عید امسال رو موکول کنیم به زمانی که ویروس کرونا در کشورمون از بین رفته. انشاالله بعد آجیل و شیرینی می خریم و به دید و بازدید میریم تا سنت زیبا و ایرانی عید نوروز رو ولو با تاخیر به جا بیاریم. امسال در روزهای عید، دور هم بودن در خانه رو تجربه می کنیم و "حول حالنا الی احسن الحال" رو به نیت ریشه کنی بیماری کرونا و بهبود حال همه مبتلایان زمزمه کنیم. لطفا اگه موافق این قرار ملی هستید "عید ما، بعد از شکست کرونا این مطلب روگسترش بدید/